У день престольного свята єпископ Боярський Феодосій очолив Літургію у храмі на честь Іоанна Воїна в Пущі-Водиці

12 серпня, в день пам’яті святого мученика Іоанна Воїна, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь Іоанна Воїна в Пущі-Водиці, в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Андрій Антощук та духовенство столиці. На богослужінні владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення Літургії відбувся Хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'”]

Дивіться також фото на сайті ioann.church.ua

Столичный Благовестник

ОСТАННІ ПОДІЇ