Єпископ Боярський Феодосій разом із духовенством та віруючими столиці привітали Предстоятеля УПЦ з Різдвом Христовим

7 січня 2017 року ввечері, у післясвято Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Васильківський Миколай, а також духовенство монастиря.

Цього вечора Предстоятель приймав вітання від люблячої пастви з Різдвом Христовим.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис