Єпископ Боярський Феодосій співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

2 березня, у Прощену неділю,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи Макарівський Іларій, Боярський  Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай, а також насельники монастиря у священному сані.

За богослужінням митрополит Онуфрій прочитав молитву за мир в Україні.

Після відправи Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звернувся до представників ЗМІ:

Прес-служба Української Православної Церкви

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2019
« Вер

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!