Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у день пам’яті його небесного покровителя

25 червня 2016 року, у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженнініший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської ЛавриЙого Блаженству співслужили митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, сонм єпископів Української Православної Церкви, духовенство монастиря та численні гості Лаври у священному сані з України та закордону.

За богослужіння молилися ігумені монастирів столиці та різних єпархій УПЦ, а також парафіяни Києво-Печерської обителі й паломники.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до віруючих зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні Літургії митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор від імені Священного Синоду та всіх вірних чад Української Православної Церкви привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем Ангела, після чого на честь іменинника пролунало многоліття.

В свою чергу Предстоятель подякував усім присутнім за спільну молитву в день свого Небесного покровителя, виголосив слово архіпастирської настанови та благословив усіх.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН