Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у Свято-Троїцькому храмі столиці

15б20 червня, у День Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі Деснянського благочиння столиці.

Його Блаженству співслужили єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, благочинний Деснянського благочиння і настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Димитрій Григорак, а також духовенство Києва.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння відбувся молебень.

З нагоди 50-річчя за внесок у розбудову храму і активне сприяння духовному та культурному розвитку Деснянського району Блаженніший Митрополит Онуфрій удостоїв протоієрея Димитрія Григорака ордену святого апостола Андрія Первозванного. Його Блаженство також нагородив орденом святої великомучениці Катерини дружину протоієрея Димитрія, мати-героїню – Марію Григорак.

На завершення Предстоятель привітав духовенство та парафіян храму з престольним святом, а також освятив святою водою та благословив усіх присутніх.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис