Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у молебні з нагоди початку нового навчального року

1 вересня 2016 року, після Божественної літургії в Успенському соборі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив молебень перед початком нового навчального року в Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Разом з Його Блаженством молилися ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископ Боярський Феодосій, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, а також представники професорсько-викладацької корпорації, співробітники, студенти і вихованці КДАіС.

За традицією, молебний спів відбувся перед мощами Небесного покровителя Київських духовних шкіл преподобного Нестора Літописця.

Перед початком молитви Предстоятель УПЦ звернувся до всіх присутніх зі словом архіпастирської настанови.

Наприкінці молебню Його Блаженство окропив кожного святою водою і благословив.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис