Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у засіданні Вченої ради КДАіС та комісії по захисту бакалаврських робіт

1 червня, в Київських духовних школах, під головуванням керуючого справами УПЦ, ректора КДАіС митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, пройшло засідання Вченої ради, яка затвердила склад атестаційної комісій для захисту бакалаврських робіт вихованцями 4-го класу Київської духовної семінарії.

За рішенням Вченої ради атестаційні комісії очолили: голова учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, проректор з науково-богословської роботи В.В. Бурега.

До складу утворених комісій увійшли представники адміністрації, завідувачі кафедрами та викладачі духовної школи.

До захисту було представлено роботи вихованців випускного класу Семінарії за кафедрами богослов’я, церковної історії, церковно-практичних дисциплін.

Сайт КДАіС

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис