Напередодні Неділі всіх святих єпископ Феодосій співслужив на всеношному бдінні Предстоятелю УПЦ

10 червня 2017 року, напередодні Неділі 1-ї після П’ятидесятниці, всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Боярський Феодосій, а також викладачі та студенти Київської духовної семінарії і академії у священному сані.

За богослужінням молились студенти Київських духовних шкіл, чисельні паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію у цьому ж храмі, початок о 8:30. Після богослужіння в Успенському соборі відбудеться урочистий акт з нагоди випуску у Київських духовних школах.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН