У Хрестовоздвиженському храмі на Подолі відзначили престольне свято (+ВІДЕО)

27 вересня, в день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі на Подолі в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко та духовенство столиці. На Малому вході, за ревне служіння святій Православній Церкві, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, єпископ Феодосій возвів у сан протоієрея клірика храму священика Олександра Максимова, а ієрей Олексій Максименюк був удостоєний права носіння золотого наперсного хреста.

Під час богослужіння владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. На завершення Літургії відбувся Хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій передав духовенству та парафіянам храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вручив скарбнику парафії Я.С. Ванівській орден святої рівноапостольної княгині Ольги.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН