Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Кладовищенського благочиння

15 квітня, в п’ятницю 5-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святої великомучениці Єкатерини на Лук’янівському кладовищі м.Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятелі та духовенство кладовищенських храмів столиці. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН