Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Оболонського благочиння

8 березня, в середу 2-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі Покрова Пресвятої Богородиці в Оболонському районі м.Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятелі та духовенство Оболонського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

Столичный Благовестник

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

КАЛЕНДАР НОВИН