Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Подолу

10 березня, в п’ятницю 2-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Покрова Божої Матері на Пріорці в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії та настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятелі храмів і духовенство Подільського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН