Згідно Розпорядження по Київській єпархії Української Православної Церкви №1768 від 25 вересня 2013 року з метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями в межах міста Києва утворено наступні вікаріатства: Північне, Південне та Східне. В межах Київської єпархії утворено Бородянське, Макарівське та Обухівське вікаріатства.

Керуючим Північним вікаріатством (Оболонське, Подільське, І Шевченківське, ІІ Шевченківське, Кладовищенське благочиння м. Києва) призначено Преосвященного Феодосія, єпископа Боярського.


Згідно Розпорядження по Київській єпархії Української Православної Церкви № 0013 від 4 січня 2018 року з метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями в межах міста Києва реорганізовано наступні вікаріатства: Північне, Південне, Південно-східне, Східне та Центральне вікаріатства. В межах Київської єпархії реорганізовано Бородянське, Макарівське, Обухівське, Васильківське, Вишнівське та Ірпінське вікаріатства.

Керуючим Північним вікаріатством (Оболонське, Подільське, Кладовищенське благочиння м.Києва) призначено Високопреосвященного Феодосія, архієпископа Боярського.

Просмотры (1101)

Цей запис також доступний на: Russian