Підбірка проповідей архієпископа Боярського Феодосія під час Великого посту

Підбірка проповідей Високопреосвященного Феодосія, архієпископа Боярського, вікарія Київської митрополії, які були виголошені владикою в парафіях вікаріатства під час архіпастирських візитів під час Великого посту.

Слово у Великий Четвер, в Хрестовоздвиженському храмі м.Києва (16 квітня 2020 р.)

Слово у Велику середу, у Введенському Обиденному храмі на Теремках (15 квітня 2020 г.)

Слово в Неділю 4-у Великого посту, у Введенському Обиденному храмі на Теремках (29 березня 2020 г.)

Слово у середу 3-ї седмиці Великого посту, в храмі вмц.Катерини на Лук’янівському кладовищі м.Києва (18 березня 2020 р.)

Слово у п’ятницю 2-ї седмиці Великого посту, в храмі на честь Покрови Божої Матері в Оболонському районі м.Києва (13 березня 2020 р.)

Слово у середу 2-ї седмиці Великого посту, у храмі апостолів Петра і Павла на Подолі (11 березня 2020 р.)

Слово в Неділю Торжества Православ’я, у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва (8 березня 2020 р.)

Слово у п’ятницю 1-ї седмиці Великого посту, у Введенському Обиденному храмі на Теремках (6 березня 2020 р.)

Слово після 4-ї частини Покаянного канону прп.Андрія Критського, у Введенському Обиденному храмі на Теремках (5 березня 2020 р.)