Благочинний Оболонського благочиння молитовно відзначив День народження

5 жовтня благочинний Оболонського благочиння Північного вікаріатства, настоятель храму на честь святих безсрібників Косми і Даміана, протоієрей Володимир Терещук відзначив День народження.

З нагоди свята було відправлено Божественну літургію, за якою возносилася подяку Богові за Його милість і щедроти, і прохання подальших благословень. Разом з протоієреєм Володимиром у богослужінні взяв участь благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, а також духовенство храму.

Духовенство Оболонського благочиння молитовно побажало протоієрею Володимиру Терещуку благодатної допомоги Божої, здоров’я, терпіння і сил для несення тих непростих послухів, які поклала на нього Церква.

Новости викариатства

ФОТОлетопись