Єпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння у храмі Віленсько-Остробрамської ікони Божої Матері

Столичний Благовісник13 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київького і всієї України Володимира керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння в храмі Віленсько-Остробрамської ікони Божої Матері.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Першого шевченківського благочиння, настоятель храму архімандрит Іона (Радзивіл) та духовенство Києва.

Після завершення літургії владика звернувся до присутніх зі словами повчання про необхідність християнської любові до ближніх.

Столичний БлаговісникСтоличний БлаговісникСтоличний БлаговісникСтоличний Благовісник

Новости викариатства

ФОТОлетопись