Благочинний Другого шевченківського благочиння відвідав храм на честь Різдва Христового

1 грудня благочинний Другого шевченківського благочиння Києва протоієрей Анатолій Затовський відвідав храм Різдва Христового на Сирці (вул. Щусева, 33а), в якому очолив Божественну літургію. Йому співслужив настоятель храму ієрей Володимир Твердун.

На богослужінні з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира були піднесені молитви про примноження любові та викорінення ненависті і всілякої злоби. Протоієрей Анатолій зачитав заяву-звернення Української Православної Церкви у зв’язку з останніми політичними подіями в країні про необхідність посиленої молитви протягом усього Різдвяного посту.

Отець Анатолій подякував настоятелеві і парафіянам за теплу зустріч. У свою чергу, ієрей Володимир від імені громади храму висловив подяку отцю благочинному за проявлену увагу.

Столичный Благовестник

Новости викариатва