Керуючий Північним вікаріатством столиці взяв участь у заупокійній літії за жертвами Голодомору 1932-1933 років

22 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, біля Національного музею “Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні” було звершено заупокійну літію за безвинно постраждалими співвітчизниками.

Літію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященству співслужили вікарії Київської Митрополії: єпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій та єпископ Васильківський Миколай.

За Богослужінням молилися: голова Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, благочинні Києва, викладачі та студенти Київських духовних шкіл, сестри милосердя з сестринства на честь преподобної мучениці Єлисавети та інокині Варвари. Співав хор студентів під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. В день 80-ї річниці Голодомору у храмах Української Православної Церкви будуть відслужені заупокійні богослужіння.

Прес-служба УПЦ

Столичный Благовестник