Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святкуванні Днів Києва у Москві

17 жовтня, у столиці Російської Федерації Москві стартувало святкування Днів Києва. Заходи тривали з 17 до 19 жовтня включно.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира участь у заході взяли вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

Свято розпочалося із зустрічі мера Москви Сергія Собяніна і глави Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. У ході зустрічі єпископ Феодосій від імені Його Блаженства передав російській стороні Печерську ікону Пресвятої Богородиці.

18 жовтня відбулася церемонія покладання квітів до Могили невідомого солдата і стели Міста військової слави в Олександрівському саду.

Увечері другого дня делегати Української Православної Церкви також зустрілися з московськими ветеранами – учасниками визволення Києва. Владика Феодосій поспілкувався з кожним з них особисто та передав благословення Предстоятеля УПЦ. Після цього українська сторона в Національному культурному центрі України в Москві відвідала художню виставку, присвячену 1025-річчю Хрещення Київської Русі.

На завершення святкових заходів голова КМДА разом з церковною делегацією відвідали Кафедральний соборний храм Христа Спасителя і вклонилися святиням, що перебувають у ньому.

Фото сайту Київської міської державної адміністрації

Новости викариатства

ФОТОлетопись