У храмі Північного київського вікаріатства відбулося чергове засідання Літургічної комісіії

26 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у храмі на честь ікони Божої Матері “Помічниця в пологах” Оболонського благочиння Північного київського вікаріатства відбулося чергове засідання Літургічної комісії Київської єпархії, яке очолив голова комісії протоієрей Павел Козар.

Під час засідання було підведено підсумки щодо зробленої за минулий місяць роботи. Також прийнято план роботи на наступний місяць. Під час засідання було розглянуто ряд богослужбових питань. Зокрема, члени Літургічної комісії мали міркування про необхідність складення чинів освячення дитячих садків, шкіл та офісних і нежитлових приміщень, відмінних від чинопослідування освячення житлового будинку.

Наступне засідання Літургічної комісії відбудеться 17 грудня.

Київська Митрополія УПЦ

Цей запис також доступний на: Russian

Новости викариатства

ФОТОлетопись