Парафія Покровського храму на Пріорці відзначила мале престольне свято

8 листопада, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, парафія Покровського храму на Пріорці у м.Києві відзначала мале престольне свято, адже святому великомученику Димитрію присвячено один з приділів церкви. У цей день з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Покровському храмі було звершено архієрейське богослужіння.

Божественну Літургію звершили митрополит Феодосійський і Керчинський Платон та вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством. Архіпастирям співслужили: настоятель храму протоієрей Борис Удовенко, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко та духовенство м. Києва. Після завершення Літургії відбувся святковий Хресний хід навколо храму.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН